Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Серпень 2020 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

Новини

Представники Пологівської ОТГ пройшли навчання з покращення якості надання адмінпослуг

Представники Пологівської об’єднаної територіальної громади 30-31 липня проходили тренінговий курс, розроблений експертами Програми «U-LEAD з Європою» по підвищенню кваліфікації працівників ЦНАП. Пологівська громади є учасником впровадження напряму з покращення адмінпослуг для населення та отримує підтримку у створенні та модернізації ЦНАПу.

У дводенному тренінгу, який провела тренерка Анна Сарана, взяли участь керівництво громади, працівники Центру надання адміністративних послуг, інших відділів міської ради, виконуючі обов’язки старост і працівники старостинських округів.

Учасників привітав міський голова Юрій Коноваленко, побажав плідної роботи усім.

Тренінгова програма, розроблена експертами напряму з покращення якості надання адмінпослуг «U-LEAD з Європою», включає п’ять модулів:

• Роль органів місцевого самоврядування в обслуговуванні громади, реалізація власних та делегованих повноважень в сфері надання адміністративних послуг;
• Адміністративні послуги: типові проблеми, належна організація надання;
• Порядок надання адміністративних послуг, насамперед, базових, і параметри якості послуг;
• Ділова етика та взаємодія з відвідувачами центрів надання адміністративних послуг;
• Знання та навички щодо окремих адміністративних послуг та їх груп.

Представники громади пройшли навчання з перших трьох модулів, отримали багато корисної теоретичної інформації, яку обов’язково застосовуватимуть у своїй роботі. Наступні модулі передбачають надання учасникам майбутніх тренінгів практичних навичок, зокрема, змогу попрацювати зі спеціальним програмним забезпеченням та робочим обладнанням. Пологівці чекают наступнх тренінгів.

Також завдяки співпраці з програмою «U-LEAD з Європою» Пологівський ЦНАП має отримати техніку та меблі для облаштування своїх приміщень, щоб процес надання адміністративних послуг населенню був ще зручніший, комфортніший і якісніший.П'ятниця, 31 Липня 2020 13:40 | Переглядів: 157

Електронні сервіси