Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Серпень 2020 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

Новини

Святкування першої річниці Пологівської громади (ВІДЕО)

 24 липня, напередодні першої річниці від утворення Пологівської міської об’єднаної територіальної громади в Пологах відбулися заходи, присвячені цій особливій даті.

На центральній площі міста пройшли танцювальний флешмоб «Вас вітає Пологівська громада!» та пісенний флешмоб «День добрий, Пологи!». Участь у танцювальному флешмобі взяли всі танцювальні колективи громади, а до пісенного флешмобу могли долучитися всі бажаючи.

З першою річницею мешканців громади привітав міський голова Юрій Коноваленко, який подякував землякам за самовіддану працю, за любов до рідного краю, за внесок у розвиток та добробут громади.

Особливим моментом заходів стало привітання маленького пологівця Назарчика Цоруліка, який є ровесником Пологівської громади та 25 липня також святкував свій перший день народження. Маленький отримав подарунки від міського голови.

Також, на центральній алеї міста кожен бажаючий міг зробити світлину біля квітучої фотозони від майстерні «Квітлина». На майданчику перед Пологівською дитячою школою мистецтв лунало святкове музичне вітання та українські пісні. Святкові музичні вітання лунали цього дня і у старостинських округах.

Пологівці скучили за святами, тому навіть півгодинний захід був прийнятий дуже позитивно і радісно.

День Пологівської громади - це наше спільне свято, маленька дата, яка продовжила відлік довгим рокам плідної праці, досягнень та нових поколінь щасливих мешканців Пологівської міської об’єднаної територіальної громади.

З Днем народження, рідна Пологівська громадо!

 Четвер, 30 Липня 2020 08:11 | Переглядів: 85

Електронні сервіси