Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Новини

Пологівська міська рада збирає ідеї проєктів до Стратегії розвитку Пологівської міської об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року

Пологівська міська об’єднана територіальна громада розробляє Стратегію розвитку Пологівської міської об’єднаної територіальної громадина період до 2027 року (далі – Стратегія). Важливим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проєктів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії. Ідеї проєктів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано робочою групою з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проєктів.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Пологівської громади, представників місцевого самоврядування, органів державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, жителів громади запропонувати ідею(-ї) проєкту(-ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.
2. Термін реалізації проєкту – не більше 3 років в період 2021 – 2023рр.
3. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту.
4. Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається (додаток 2).
5. Проєктна ідея стосується одного завдання із Стратегії розвитку Пологівської громади. (Ознайомтеся з переліком завдань Стратегії у додатку 1 до цього оголошення).

7. Збір проєктних ідей триває до 20.08.2020 р. включно. Проєктна пропозиція має бути надіслана не пізніше 23:59 20.08.2020 року.

Проєктні пропозиції, які будуть надіслані пізніше встановленого строку чи не відповідатимуть встановленій формі, розглядатися не будуть.

Заповнені форми надсилайте на e-mail: econom-v@ukr.net з поміткою «До Стратегії». Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся, будь ласка, до відділу економічного розвитку Пологівської міської ради, тел. 0667329245.

Дивіться приклад заповненої форми проєктної ідеї в додатку 3.Додаток 1.docx

Додаток 2.docx

Додаток 3.docx

Понеділок, 20 Липня 2020 13:34 | Переглядів: 506