Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Липень 2020 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Новини

26 червня – Міжнародний день боротьби з наркоманією

Хоч історія боротьби зі зловживанням наркотиками, їх поширенням і контролем оборотів продажу триває вже більше ста років, наркоманія залишається однією з найстрашніших бід сучасності.

Все більше людей у всьому світі піддаються спокусі і потрапляють в мережу цього пороку, думаючи, що моментально вирішують всі свої проблеми. Дуже часто навіть ті, хто проходить курс лікування, не можуть назавжди позбутися від наркотичної залежності.

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я Пологівської міської ради акцентує, що негативні явища, які породжуються вживанням наркотиків, несуть у собі велику небезпеку для людства. Вживання наркотиків, насамперед, негативно впливає на здоров'я людей, сприяє розвитку соматичних і психічних захворювань, та є однією з причин збільшення смертності та інвалідизації населення.

Проблеми можуть бути вирішені лише тоді, коли суспільство буде з належною увагою ставитися до них, докладаючи усіх зусиль щодо їх викорінювання, лише за таких умов наркоманію можна буде перемогти. І саме тоді буде результат. Адже відомо, якщо особа залежна, то ніякі діючі нормативні акти не можуть їй стати на заваді в отриманні наркотичних або психотропних речовин. Необхідно близькому оточенню з’ясувати причину за якої людина стала вживати наркотичні речовини та створити умови, щоб разом домогтися бажаних результатів.

Кожен громадянин має усвідомити: ця проблема у будь-який момент може торкнутися його та його сім’ї, навіть якщо вона нині є цілком благополучною.

Тож закликаємо не залишайтеся зі своїми проблемами на самоті, звертайтесь до своїх рідних та близьких, обговорюйте свої проблеми, вони допоможуть та, при необхідності, супроводять до необхідних спеціалістів.

Бажаємо здоров’я!

 П'ятниця, 26 Червня 2020 12:00 | Переглядів: 41