Офіційний сайт Пологівської міської ради

Новини

Для юних пологівців літо почалося з футболу

У перший день літа для пологівських дітей влаштували спортивне свято на стадіоні Пологи-5.
За ініціативи Пологівської міської ради та міської Федерації футболу були проведені змагання з футболу, присвячені Міжнародному дню захисту дітей. Участь у змаганнях взяли діти від першого класу до старшокласників.


На стадіоні зустрілися команди дівчат «Стелсі» із села Інженерне, футболісти із СРШ №2 та Пологівського НВК (тренери: Віталій Тоцький, Володимир Вітков, Олександр Ківа). Вони показали чудову гру, в результаті перемогла дружба. Зазначимо, що в молодшій команді хлопчиків у футбол грала маленька Влада, яка навіть пенальті забивала не гірше за хлопців.
Привітали дітей та підвели підсумки змагань міський голова Юрій Коноваленко, його заступник Сергій Колісник та голова Федерації футболу Микола Барабаш.


Наприкінці змагань, які тривали майже три години, для юних спортсменів був організований солодкий стіл. Сюрпризу діти невимовно зраділи, і з такою самою енергією, як бігали по полю, смакували цукерками, тістечками та солодкими напоями.


Солодкий стіл організував директор ТОВ «Стелсі» Сергій Крачковський та заступник голови Федерації футболу Ігор Межевич. Допомогли підготувати змагання ветерани футболу: Юрій Мартиніс та Володимир Лазунько, вони підготували стадіон.


Микола Барабаш, який протягом змагань був разом із дітьми та спілкувався з батьками, розповів, що такі святкові заходи на стадіоні будуть проводитися часто. Він закликав батьків приводити дітей на стадіон і залучати їх до спорту.


- Наша задача – відродити спорт у Пологах і забрати дітей від комп’ютерів, щоб вони проводили свій час активно і з користю для здоров’я, - зазначив Микола Олександрович. – Я задоволений і тим, що у Пологах є прекрасна дівоча команда, яка достойно представляє наш район в області і далеко за її межами.


Батьки юних спортсменів розповіли, що покладають великі надії на футбольного тренера.
- Мій син обожнює грати в футбол і на стадіон щовечора біжить із задоволенням, особливо, коли тут проходять якісь змагання. Микола Олександрович розповів, що скоро визначиться з днями, коли з дітьми займатимуться тренери, будемо раді, - розповіла Тетяна Манушина, мама другокласника Роми.


Відтак, дитяче свято пройшло чудово. Задоволені і батьки, і тренери, і керівництво міста, і звичайно ж самі футболісти. П'ятниця, 03 Червня 2016 10:03 | Переглядів: 447