Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Липень 2020 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Новини

Про розвиток зеленого та еногастрономічного туризму на території Пологівської ОТГ

В Україні розробили план заходів щодо розвитку сільського зеленого та еногастрономічного туризму на сільських територіях на період до 2020 року.
Зелений та еногастрономічний туризм на сільських територіях – форма відпочинку в приватних господарствах сільської місцевості з використанням майна та трудових ресурсів особистого селянського або фермерського господарства. Це відносно нова галузь, але у світі розглядається, як альтернатива сільському господарству за розмірами отриманих прибутків. До того ж розвиток інфраструктури сільського туризму не вимагає таких значних капіталовкладень, як інші види туризму. Необхідно лише забезпечити три важливі умови: наявність житла для розміщення туристів, створення В@В місць («ліжко і сніданок»), забезпечення дозвілля (за рахунок природно-рекреаційних, культурних, етнографічних та історичних особливостей регіону). Зелений сільський туризм є корисним як для відпочиваючих, так і для господарів-селян, сільських громад, оскільки сприяє розвитку пов’язаних з ним галузей економіки та збереженню української духовності, популяризації української культури, поширенню знань та інформації про історичні, природні, етнографічні особливості України, що звісно заслуговує на увагу з боку держави.
24 березня в Пологівські міській раді проведено засідання за «круглим столом» на тему: «Про виконання плану заходів щодо розвитку сільського зеленого та еногастрономічного туризму на сільських територіях у Запорізькій області на період до 2020 року».
В засіданні взяли участь працівники відділу культури і туризму та туристичного інформаційного центру, який діє при КУ «Пологівський районний краєзнавчий музей» Пологівської міської ради.
За результатами «круглого столу» підготовлено відповідні листи на відділи Пологівської міської ради: економічного розвитку, земельних відносин та агропромислового розвитку.

Шановні працівники агропромислового комплексу Пологівської міської об’єднаної територіальної громади, мешканці нашої території, яких зацікавила інформація, просимо звертатися до відділу культури і туризму Пологівської міської ради на ел.адресу відділу: VKIT.PMR@UKR.NET.
Зараз в Пологівській міській раді створюється база даних суб’єктів господарювання, які надають послуги або мають бажання надавати послуги сільського зеленого туризму, а також еногастрономічні туристично-рекреаційні послуги.Вівторок, 24 Березня 2020 10:51 | Переглядів: 186