Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Червень 2020 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Новини

Міська влада підтримуватиме реалізацію програми «Енергодім»

Пологівські ОСББ зможуть брати участь у державній програмі комплексної термомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім». Вчора, 11 березня, Меморандум про співпрацю для реалізації програми «Енергодім» у Пологах підписали фінансовий директор «Фонду енергоефективності» Вячеслав Коваль і перший заступник міського голови Юрій Вєтров.

Сторони-підписанти Меморандуму взяли зобов’язання впроваджувати в регіоні практики стимулювання енергозбереження та підтримки заходів, спрямованих на підвищення рівня енергетичної ефективності багатоповерхових будинків з ОСББ.

Пологівська ОТГ готова підтримувати державні проєкти з комплексної модернізації багатоквартирних житлових будинків. Місто також активно працює над залученням інвестицій для реалізації енергозберігаючих проєктів.

За словами фінансового директора «Фонду енергоефективності» Вячеслава Коваля, «Енергодім» – це програма часткового відшкодування витрат на заходи з енергоефективності. Згідно з нею держава зможе компенсувати для учасників програми 40% або 50% таких витрат. Перші 300 заявок також матимуть можливість отримати додатковий грант у розмірі 20%.

– Підтримка місцевою владою впровадження енергозберігаючих заходів – одна з гарантій реалізації їх на місцях. У результаті ОСББ буде простіше впроваджувати такі заходи. Важливо, що програма «Енергодім» є комплексною. Вона спрямована на покращення умов проживання громадян, зниження використання енергоресурсів, зменшення викидів парникових газів у атмосферу, – наголосив Вячеслав Коваль.

Відзначимо, також у міській раді щосуботи відбуваються семінари, під час яких пологівським ОСББ розповідають про переваги таких програм, можливість участі у них.

 Четвер, 12 Березня 2020 14:34 | Переглядів: 108