Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Червень 2020 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Новини

«Книгоманія-2020»: у Пологах визначили лідерів читання

5 березня працівники центральної районної бібліотеки за підтримки бібліотекарів шкільних бібліотек та сільських бібліотек провели пізнавальний творчий конкурс «Книгоманія-2020».
Фінансування конкурсу здійснено за рахунок міського бюджету в рамках виконання заходів Програми «Розвиток культури Пологівської міської ОТГ».

Визначено лідерів читання, які будуть представляти Пологівщину на обласному рівні в м. Запоріжжя. Відповідно до Положення про проведення конкурсу визначалися переможці серед учасників – учнів 6 і 7 класів. Ведучі розповідали про кожного учасника, про їхні хобі, про кількість прочитаних книжок за рік.
Діти підготували змістовні розповіді про улюблені літературні твори, показували відеопрезентації на екрані, малюнки, щоденники читача.
До усіх присутніх учасників та їхніх батьків, бібліотекарів з привітальним словом звернувся заступник міського голови Сергій Колісник. Він привітав дітей з вдалими виступами та з Міжнародним жіночим днем 8 Березня.
Журі відзначило усіх дипломами та визначило переможців конкурсу, яким вручили сувеніри.
Вітаємо учасників «Книгоманії»: Ангеліну Алєксєєнко (Пологівський ЗЗСО № 5), Вероніку Василенко (Басанська ЗОШ), Надію Жук (Воскресенський НВК), Владислава Білянського (Семенівський НВК), Єлизавету Герасименко (Інженерненська ЗОШ), Анастасію Динту (Пологівська ЗОШ № 4).
Серед учнів 6 класів перемогу виборола Надія Коноваленко (Пологівська СРШ № 2) і за І місце отримала титул «Лідер читання-2020». ІІ місце посіла Діана Пилипенко (Пологівський колегіум № 1), ІІІ місце – Дар’я Тонконіг (Пологівська гімназія «Основа»), Софія Волько (Пологівська СРШ № 2).
Серед учнів 7 класів титул «Лідер читання» і І місце здобула Крістіна Сопільняк (Пологівський колегіум № 1). ІІ місце здобули Катерина Кілімова (Пологівська ЗОШ № 4) і Софія Бураченкова (Пологівська гімназія «Основа»). ІІІ місце – Анна Чучко (Пологівська СРШ № 2), Аліна Генус (Шевченківська ЗОШ).
Діти – молодці. Кожен підійшов до виступу творчо. Надія Коноваленко виступила в ролі героя книги Ш.Парашин-Дені, О.Дюпена «Банда піратів», розповідала про свої пригоди. Дар’я Тонконіг показувала намальовані ілюстрації до книги Г.Кирпи «13 місяць у році». Аліна Генус декламувала вірші своєї землячки А.Ольхової. Крістіна Сопільняк вразила совоєю розповіддю про книгу М.Зузак «Крадійка книжок» про події під час ІІ світової війни, про євреїв, про патріотів і нацистів. А Катерина Кілімова створила справжній мальований мультик до книги Н.Ініна «Хранителі».
Вітаємо усіх учасників, а Надії Коноваленко і Крістіні Сопільняк бажаємо вдалої участі в обласному турі Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія-2020».Вівторок, 10 Березня 2020 10:57 | Переглядів: 95