Офіційний сайт Пологівської міської ради

Розділи

Новини

Комунальники - пологівцям

ЗВІТ
з 28.10.2019 по 03.11.2019 року

Постійно виконуються роботи з обслуговування та ремонту мережі електропостачання, водопостачання та водовідведення багатоповерхових житлових будинків, згідно договорів і заяв мешканців.

Проводились роботи з прибирання прибудинкових територій багатоповерхових житлових будинків від сміття, листя та гілля. На полігон ТПВ вивезено 30 м3 сміття.

Проведено роботи з часткового ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вул.Щаслива,6.

Проводились роботи з розвезення посипочного матеріалу по прибудинкових територіях багатоповерхових житлових будинків. Розвезено 20 тон відсіву.

Спиляно 4 аварійних дерева на прибудинковій території житлового будинку по вул. Шкільна,50.

Проведено частковий ремонт покрівлі житлового будинку по вул. Східна,21.

В рамках підготовки до зими розвезено суміш (сіль-відсів) на аварійно небезпечні ділянки міста (Червоний виселок, мікрорайон Пологи-5).

Встановлено у громадській вбиральні 2- електрорукосушильники, для кращого обслуговування населення.

Проведено обрізку порослі у ливневому стоці від вул. Трудової до вул. Калинової.

Прибирання опалого листя по вул. Чеберка.

Відновлено роботу ліхтарів вуличного освітлення за адресами: вул. Крилова, 74, вул. Плеханова,17,вул. Грушевського,42, вул. Чарівна,23, вул. Пушкіна,242, вул. Зоря,77, вул. Деповська,34, вул. Челюскіна,30, вул. Л. Українки,183,162. Відновлено вуличне освітлення по вул. Пушкіна до залізничного переїзду.

Інспектором виписані приписи за неналежне утримання прибудинкових територій за адресами: вул. Пуговського,9, вул. Червона,121.Понеділок, 04 Листопада 2019 13:54 | Переглядів: 64