Офіційний сайт Пологівської міської ради

Розділи

Новини

Комунальники - пологівцям

ЗВІТ
з 30.09.2019 по 06.10.2019 року

Постійно виконуються роботи з обслуговування та ремонту мережі електропостачання, водопостачання та водовідведення багатоповерхових житлових будинків, згідно договорів і заяв мешканців.

Проводились роботи з прибирання прибудинкових територій багатоповерхових житлових будинків від сміття, листя та гілля. На полігон ТПВ вивезено 35 м3 сміття.

Проведено роботи з часткового ремонту покрівлі багатоповерхових житлових будинків за адресами: вул. Нова,21, вул. Магістральна,508, вул. Східна,21.

Проведено роботи з часткової заміни системи каналізації житлового будинку по вул. Єдності,3 (ІІ-під’їзд).

Завезення дров малозабезпеченим громадянам, згідно черги за благодійної допомоги Плогівського ОЕЗ за адресами: вул. Привокзальна,19, вул. Кобзаря,8, вул. Калинова,32, вул. Гуржія,2, вул. Московська,24, вул. Магістральна,392.

Виконано роботи з прибирання та вивезення сміття з вулиці Державної та вулиці Єдності.

Покос трави на вул. Пушкіна, вул. Ставковій, вул. Моруги, вул. Дніпровській, пр. Аврорському, пров. Дорожньому, пров. Тімірязєва.

Інспектором з благоустрою виписані приписи мешканцям міста за недотримання правил благоустрою по вул. Корнєва, та вул. Зоря.

Виконано очищення ливневої каналізації за адресою: вул. Магістральна,332.Понеділок, 07 Жовтня 2019 09:16 | Переглядів: 81