Офіційний сайт Пологівської міської ради

Новини

Комунальники - пологівцям

ЗВІТ

з 15.07.2019 по 21.07.2019 року

Постійно виконуються роботи з обслуговування та ремонту мережі електропостачання, водопостачання та водовідведення багатоповерхових житлових будинків, згідно договорів і заяв мешканців.

Проводились роботи з покосу трави на прибудинкових територіях багатоповерхових житлових будинків.

Проведено роботи з прибирання прибудинкових територій багатоповерхових житлових будинків від сміття, бруду, та гілля. На полігон ТПВ вивезено 10м3 сміття .

Проведено роботи з часткового ремонту покрівлі житлового будинку за адресом, вул. Дружби,74.

Проведено ремонт двох контейнерів для збору ТПВ.

Проведено роботи з ремонту системи каналізації житлового будинку по вул. Магістральна,513 (заміна випускного колектору).

Проведено роботи з ремонту двох лавочок відпочинку біля під’їзду житлового будинку по вул. Східній, 29 та ремонт однієї лавочки біля під’їзду житлового будинку по вул. Магістральній, 511.

Виконані роботи з обкосу та прибирання трави на деповському кладовищі.

Виконані роботи із спилювання аварійних дерев по вул. Сагайдачного.

Дрова завезено згідно черги малозабезпеченим сім’ям за адресами: вул.Толстого,97, 25, вул. Кобзаря 85.

Проведено прибирання сміття та обкос трави на території зупинок міського транспорту по вул. Магістральна, вул. Крилова, вул. Дружби та вул. Затишній.

Відновлено вуличне освітлення по вулицях: Осипенко,52, Станіславського,3, Лермонтова,15, Східна,13, Червона, 270, 212, Зарічна, 224, Магістральна (Гуляйпільський ріг).Понеділок, 22 Липня 2019 08:33 | Переглядів: 68