Офіційний сайт Пологівської міської ради

Новини

З 1 лютого 2019 р стартував міський конкурс професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних закладів міста «Вихователь року»

Традиційний міський конкурс професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних закладів міста «Вихователь року» розпочав свою роботу. За головний приз – 5,0 тис гр. змагатимуться 5 вихователів та практичний психолог:
- Чорненька-Кармазь Ольга Валентинівна – практичний психолог ясел-садка №1 «Теремок»;
- Клименко Вікторія Вікторівна - вихователь ясел-садка №2 «Буратіно»;
- Тріщук Алла Анатоліївна - вихователь ясел-садка №3 «Віночок»;
- Атаман Ганна Андріївна - вихователь ясел-садка №4 «Сонечко»;
- Мистюк Олена Володимирівна - вихователь ясел-садка №5 «Лисичка»;
- Малько Світлана Миколаївна– вихователь ясел-садка №6 «Казка».

На огляд конкурсної комісії педагоги пропонують інтегровані заняття з розвитку мовлення та розваги з дітьми. В процесі проведення заходу конкурсант має в оригінальній та захоплюючій формі презентувати методи своєї роботи з дітьми за вибраною темою. Цього року на участь у конкурсі подали заявки більшість молодих педагогів.
Педагоги - дошкільники вже провели по одному заняттю.

В цікавій, захоплюючій формі, з використанням мультимедійного обладнання, скляної дошки для малювання та інших нетрадиційних засобів познайомила дітей своєї групи та членів конкурсної комісії з явищем пробудження природи педагог дошкільного закладу «Сонечко» Атаман Ганна Андріївна

Вихователь дитячого садочка «Буратіно» Клименко Вікторія Вікторівна використала в своїй роботі інтерактивні методи та прийоми (кубики О.Зайцева, геометричні блоками Д’єнеша). Казкова подорож ЛЕГО – цеглинки сприяла розвитку у малюків мовленнєвої компетенції, логічного мислення, творчих здібностей.

«Дитина – дзеркало родини; як у краплинці води відбивається сонце, так у дітях відбивається моральна чистота матері та батька». Ці слова Сухомлинського В.О. стали епіграфом до заняття-тренінгу, яке провела з батьками практичний психолог садочка «Теремок» Чорненька-Кармазь Ольга Валентинівна. На занятті-тренінгу батьки отримали знання про те як будувати взаємини з дитиною, оволодіти навичками міжособистісного спілкування, побудувати гармонійні відносини у родині.

«Слідами чарівного клубочка» - інтегроване заняття з пріоритетом інтелектуально-мовленнєвих завдань запропонувала на конкурс педагог дошкільного закладу «Казка» Малько Світлана Миколаївна. Діти цього досвідченого педагога мають багато знань про казки, вміють викладати слова літерами, визначають кількість слів у реченні, роблять звуковий аналіз слів, працюють зі схемами.

Діти з садочка «Віночок» вразили конкурсну комісію своїми знаннями про українські народні казки, умінням інсценувати казки, передавати свої емоції та характерні риси казкових персонажів. Головна заслуга в цьому, звичайно, Тріщук Алли Анатоліївни.

Вихованці Мистюк Олени Володимирівни, педагога ДНЗ «Лисичка», не тільки знають все про бджіл (зовнішній вигляд, умови існування, значення в житті людини), вони вміють складати речення, придумувати слова – прикметники, проводити досліди, спостерігати, розмірковувати та обгрунтовано висловлювати свою думку. «Бджоли-трудівниці – пасічника помічниці» таке цікаве, з авторськими доробками заняття запропонувала на конкурс Олена Володимирівна.

Отже заняття переглянуті, на черзі - розваги з дітьми.

Підсумки конкурсу будуть оголошені 27 вересня 2019 року на святкуванні «Дня вихователя та всіх дошкільних працівників» в розважальному центрі «Юність».

Вівторок, 02 Квітня 2019 15:36 | Переглядів: 111