Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Червень 2020 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Новини

У суботу міський голова збирає пологівців на Бублику

23 квітня – День довкілля! Пологівці прибиратимуть зелену зону!


Звернення міського голови Юрія Коноваленка до пологівської громади з нагоди відзначення загальноміського Дня довкілля

 

Дорога пологівська громадо!


У першу чергу хочу подякувати усім пологівцям, які активно долучилися до організації і проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою нашого міста. Приємно було спостерігати та усвідомлювати, що у нашому місті зберігається і шанується традиція великодньої толоки. Виконано значний обсяг робіт. Наші двори, прибудинкові території стали значно чистішими і охайнішими.


Хочу також подякувати підприємствам, установам, організаціям, які вчасно прибрали і облаштували свої прилеглі території. Дякую тим керівникам, хто взяв на постійне обслуговування території загального користування і якісно виконав свої зобов’язання. Відзначу і наше комунальне підприємство, яке приводить до порядку об’єкти масового перебування і відпочинку місцевих мешканців, прибирає сміттєзвалища, забезпечує чистоту і порядок територій багатоквартирних будинків.


Загалом, хочу відзначити і подякувати тим, хто особистим прикладом доводить громаді, що чисте місто це наша спільна справа!


23 квітня ми будемо відзначати загальноміський День довкілля. Цей день є одним із основних способів ще раз привернути увагу громадськості до проблем навколишнього середовища, стимулювати інтерес людей до існуючих екологічних проблем. Тому я особисто запрошую кожного жителя Поліг приєднатися до прибирання однієї з найулюбленіших міст відпочинку пологівців. Це зелена зона, яка в народі зветься «Бублик».


Відзначення Дня довкілля розраховане на те, щоб привнести людський фактор у питання охорони навколишнього середовища. Адже основною рушійною силою зміни підходів до природоохоронних питань є громада. Ми намагаємося роз'яснити корисність партнерських відносин, що тільки спільними діями ми можемо покращити життя навколо себе, чим забезпечимо благополучне майбутнє у гармонії з природою нашим дітям.


Ще раз закликаю всіх мешканців, а також депутатів міської ради, громадські та політичні організації взяти активну участь у проведенні толоки, яка відбудеться у суботу, 23 квітня, з 10:00 на території зеленої зони «Бублик».


З повагою, міський голова Юрій КоноваленкоВівторок, 19 Квітня 2016 08:38 | Переглядів: 506