Офіційний сайт Пологівської міської ради

Новини

1, 7 січня - Новий рік та Різдво Христове

Шановні пологівці!

Щиро вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Це усіма нами з дитинства улюблені і радісні дні, наповнені світлом свята, радості, веселощів, очікування чуда і казки, душевного тепла і надії.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2018 рік був прожитий не дарма - швидкий, по-сучасному мобільний, результативний, насичений важливими для країни, нашого міста та для кожного з нас подіями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний та життєвий досвід. Незважаючи на певні складнощі, в нашому місті за минулий рік зроблено чимало для того, щоб його мешканцям жилося ще зручніше і затишніше.

Яким же буде рік прийдешній – багато в чому залежить від нас самих. Нехай не залишиться в наших серцях місця для злоби і заздрощів, для брехні і ненависті. Нехай наші душі будуть сповнені оптимізмом і радістю!

Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Тож від усієї душі зичу вам і вашим сім’ям великого людського щастя, міцного здоров’я, добра і радості, вірних друзів і близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші добрі надії і прагнення, принесе достаток, добробут у ваші домівки, взаєморозуміння та довгоочікуваний мир нашій країні. Щасливого Нового року та веселого Різдва!

Мiський голова
Ю.КОНОВАЛЕНКО,
сільські головисубота, 29 Грудня 2018 08:00 | Переглядів: 113