Офіційний сайт Пологівської міської ради

Новини

Конкурс на кращу новорічну іграшку для головної ялинки міста оголошено!

Пологівська міська рада традиційно оголошує про початок конкурсу на кращу новорічну іграшку, який триватиме з 26 листопада до 13 грудня.

Друзі! Поспішайте взяти участь у конкурсі!

Умови конкурсу залишаються без змін. Участь у ньому можуть приймати діти дошкільного та шкільного віку. Головне, щоб ялинкові прикраси були виготовлені власноруч з матеріалів із вологостійкими властивостями.

Конкурсні роботи приймаються у загальному відділі з питань організаційної роботи та звернень громадян міської ради на 2 поверсі кабінет №14. Довідки за телефоном 2-29-62.

Конкурсне журі розгляне усі роботи, які надійдуть від учасників до 14:00 години 13 грудня включно, та визначить переможців.

Оголошення результатів Конкурсу та нагородження переможців відбудеться під час відкриття Новорічної ялинки міста на центральній площі по вул.Єдності в м.Пологи 15 грудня.

Автори кращих ялинкових прикрас отримають грошові винагороди, а їхні іграшки будуть прикрашати головну ялинку міста протягом усіх Новорічних та Різдвяних свят.

Ми з нетерпінням чекаємо на нові креативні, неповторні і оригінальні роботи. Бажаємо учасникам Конкурсу гарного настрою, реалізації усіх творчих задумів, успіхів та перемог!Положення про проведення Конкурсу на кращу новорічну іграшку

Понеділок, 26 Листопада 2018 09:25 | Переглядів: 227