Офіційний сайт Пологівської міської ради

Новини

Раціональне споживання енергоресурсів – запорука фінансової стабільності

16 жовтня 2018 року під головуванням міського голови Ю.Коноваленка, за участю посадових осіб Пологівської міської ради відбулася нарада з керівниками, головними бухгалтерами дошкільних навчальних закладів міста та комунального закладу «Пологівський центр культури та дозвілля «Гірник».

В ході наради обговорювалися актуальні питання щодо споживання енергоносіїв комунальними закладами Пологівської міської ради за 9 місяців 2018 року, розрахунку кошторисів та обсягів споживання енергетичних ресурсів на 2019 рік та створення єдиної електронної черги для влаштування дітей в дитячі садочки.

Міський голова наголосив про необхідність початку підготовки розрахунків для затвердження кошторисів та лімітів на наступний бюджетний 2019 рік та проаналізував показники споживання енергетичних ресурсів (електроенергії, газу, тепла, води) за 9 місяців 2018 року.

Під час наради міський голова приділив увагу питанню забезпечення харчуванням дітей та стану використання коштів на оплату харчування в дошкільних закладах міста.

За підсумками наради було вирішено: керівникам бюджетних закладів спільно з відділом енергоменеджменту та енергоефективності Пологівської міської ради постійно проводити детальний аналіз споживання енергетичних ресурсів та здійснювати контрольстану розрахунків за енергоносії, виважено розраховувати обсяги споживання енергетичних ресурсів на 2019 рік. Доручено провести розрахунки фінансового забезпечення закладів у 2019 році з метою складання бюджетів.Вівторок, 23 Жовтня 2018 11:17 | Переглядів: 184