Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Червень 2020 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Новини

Міська рада: Не уклав договір на вивіз сміття – плати штраф!

Відтепер і владі, і квартальним стало зрозуміло, хто є потенційними організаторами сміттєзвалищ на території міста.


Суперечки довкола сміттєвої проблеми у Пологах точаться вже багато років, проте результат майже непомітний: сміттям вкриті узбіччя доріг, забруднені вулиці, околиці міста, річка Конка та її узбережжя. Більше того, купи непотребу можна побачити навіть у міських парках та інших зонах відпочинку.


Днями у залі засідань міської ради відбулась зустріч голів квартальних комітетів із міським головою Юрієм Коноваленком. На зібранні говорили про нагальні проблеми, які стосуються кожного жителя Поліг: дороги, освітлення, сміття…


Саме сміття, особливо для приватного сектора, - це проблема з проблем. Не секрет, що є жителі, які не переймаються благоустроєм і поводяться зі сміттям украй некультурно. Тому міська влада разом із представниками громадськості, головами квартальних комітетів вирішили активно боротися з тими пологівцями, які не мають звички відправляти побутові відходи власної життєдіяльності за призначенням.


Виходячи з цього, міська рада отримала повну інформацію від комунального підприємства «Житло-Сервіс» про укладення договорів на вивіз сміття з мешканцями приватного сектору. Відтепер і владі, і квартальним стало зрозуміло, хто є потенційними організаторами сміттєзвалищ на території міста. До цих людей днями завітає квартальний, який вручить сердите попередження:


«Згідно з рішенням Пологівської міської ради від 29 липня 2011 року № 2 «Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях у м. Пологи», а саме пунктом 12.2.1 забороняється: захаращувати територію міста, власні та прилеглі території будівельними, у тому числі сипучими матеріалами конструкціями, тарою, сільськогосподарською сировиною, сміттям, побутовими відходами, відходами виробництва, накопиченням снігу та криги тощо.


Розміщення вами гною на прилеглій до будинку території розцінюється, як порушення вимог ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за що передбачена відповідальність у вигляді накладення штрафу в розмірі від 340 до 1 360 грн.


У разі ігнорування даної вимоги щодо приведення прилеглої території до належного санітарного стану вас буде притягнено до адміністративної відповідальності».


Отже, якщо вам принесли таке попередження, ви, по-перше, повинні звернутися у КУП «Житло-Сервіс» для укладання договору на вивіз ТПВ, по-друге, відповідно встановленого вам строку у попередженні, ви повинні прибрати власну та прилеглу територію від сміття. Адже, у разі невиконання цих вимог, наступним кроком стане накладання на вас штрафу.


Слід зазначити, що з настанням теплої погоди комунальники активізували масштабне прибирання територій місцевих кладовищ, а також вивозять тонни сміття зі стихійних сміттєзвалищ.


Словом, у нашому місті триває процес очищення. Пологівці, активно приєднуйтесь!Середа, 06 Квітня 2016 13:32 | Переглядів: 1183