Офіційний сайт Пологівської міської ради

Новини

10 вересня у Пологівській міській раді відбувся семінар з питання створення та організації діяльності ОТГ

10 вересня у Пологівській міській раді відбувся семінар на тему: «Нормативно-правове регулювання створення та організації діяльності ОТГ: набуття повноважень депутатів ради та голови. Реорганізація сільських рад, які увійшли до ОТГ (для новостворених ОТГ)»

У роботі семінару взяли участь міський голова Ю.А.КОНОВАЛЕНКО, сільські голови і секретарі рад тих територій, які увійдуть до новоствореної об’єднаної громади, депутати та працівники апарату міської ради.

Експерти Запорізького регіонального відділення Асоціації міст України Трипольська Маргарита Ігорівна, консультант з правових питань, та Оляніна Олександра Павлівна, консультант з бюджетних питань, докладно розповіли присутнім про першочергові кроки після виборів нової ради, а саме: проведення першої сесії, створення структури ОТГ, прийняття бюджету, проведення інвентаризації комунального майна, інше.

Корисною була узагальнена інформація про досвід роботи об’єднаних територіальних громад, у яких вже відбулися перші вибори.П'ятниця, 14 Вересня 2018 11:47 | Переглядів: 146