Офіційний сайт Пологівської міської ради

Новини

Дошкільні заклади міста до нового навчального року підготовлені

30 серпня комісією у складі представників відділу освіти Пологівської райдержадміністрації, Управління Держпродспоживслужби в Пологівському районі, ВП Пологівський міжрайонний відділ ДУ «Запорізький ОЛЦ МОЗ України», Пологівського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій обл., Пологівської міської ради, Пологівського РЕМ ВАТ «Запоріжжяобленерго» проведено перевірку готовності дошкільних закладів міста до нового навчального року.

У дитячих садочках міста проведено належну роботу щодо покращення та зміцнення матеріально-технічної бази закладів. За кошти міського бюджету: проведено поточні ремонти у приміщеннях садочків, фарбування ігрового та спортивного обладнання на майданчиках, закуплено медикаменти, миючі засоби, обладнання, м’який інвентар, посуд, дидактичний матеріал, методичну літературу та інше.

Групові кімнати та приміщення дошкільних навчальних закладів відповідають санітарно-гігієнічним вимогам. Усі ДНЗ забезпечені меблями та ігровим обладнанням, розвивальне середовище організовано з урахуванням інтересів дітей.

Харчоблоки та групи дошкільних закладів забезпечені проточною гарячою водою від бойлерних установок, на харчоблоках проведено ремонти. Дитячі садочки забезпечені холодильним та технологічним обладнанням, столовим посудом.

Кошти, надані депутатами Запорізької обласної ради Закарлюкою О.В., Чеберко А.І., ( по 103,7 тис гривень. кожному дошкільному закладу міста), в рамках субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, пов’язаних із соціально-економічним розвитком Запорізької області, в садочках використали на: «Теремок» - закупівлю матеріалів для поточного ремонту підлоги в ігрових навісах, придбання кухонних меблів, регістрів для системи опалення, кухонного інвентарю, холодильника, швейної машини, килиму для музичної зали; «Буратіно» - придбання холодильника, м’якого інвентарю, встановлення тіньового навісу; «Віночок» - придбання тіньового навісу, морозильної камери, ноутбуку; «Лисичка» - придбання холодильника, лінолеуму, столу виробничого з ванною миючою, полиці для сушки посуду, встановлення тіньового навісу. Дитячі меблі (стільчики, столи, ліжка), офісну шафу, м’який інвентар, персональний комп’ютер – моноблок придбали за ці кошти в садочку «Сонечко», а в КДНЗ «Казка» - 6 конвекторів «Атлантик», 13 комплектів м’якого інвентарю (ковдра та подушка), посуд (казан та кастрюлі, чайники) та встановили тіньовий навіс.

До першого вересня в дошкільних закладах «Сонечко», «Лисичка», «Казка» завершено роботи по відновленню елементів благоустрою територій ( ремонт асфальтобетонного покриття та вимощення плиткою).

Висновок комісії: дошкільні заклади міста до роботи в новому 2018/2019 навчальному році підготовлені.П'ятниця, 07 Вересня 2018 11:09 | Переглядів: 180