Офіційний сайт Пологівської міської ради

Новини

СПІВПРАЦЯ ВЛАДИ І ГРОМАДИ ЗАРАДИ ЛОКАЛЬНИХ ЗМІН

   З 20 по 21 липня 2018 року у Львові було проведено форум обміну досвідом в рамках проекту «Успішні локальні громади». Метою проекту є активізація громади задля вирішення місцевих проблем, створення партнерств між громадою, муніципалітетом та бізнесом.
    Участь у цьому проекті громада нашого міста розпочала ще у квітні поточного року з навчального тренінгу в місті Запоріжжя, де отримала знання щодо механізмів взаємодії громадськості та місцевої влади, методів дослідження громадської думки та шляхів вирішення спільних проблем.
    Змінити щось на краще на своїй вулиці, у своєму місті дуже важко без співпраці і без того, щоб дослухатися до потреб та думок мешканців. Проект «Успішні локальні громади» направлений на заохочення представників різних секторів: громадськості, громадських організацій, активістів, бізнесу, місцевої влади – до співпраці задля розвитку своєї території. Спільні дії влади і громади, врахування думки громадськості в процесі планування змін і є запорукою роботи сильної та успішної громади.
   Так, командою нашої громади з представників громадськості та працівників Пологівської міської ради було проведено дослідження громадської думки щодо поліпшення соціальної інфраструктури міста та впровадження енергоощадних технологій. За результатами обговорень найбільшу зацікавленість серед містян викликала ідея встановлення в місті «енергетичного дерева» з Wi-Fi та зарядкою, яке працюватиме на сонячних батареях.
    Участь у форумі приймали як цьогорічні учасники проекту, так і учасники минулого року. Зустріч у Львові стала доброю нагодою, щоб обговорити досвід попередніх учасників проекту, врахувати помилки при написанні проектної заявки для отримання міні-гранту та подальшої співпраці органів влади з громадськістю. Тож, наступним кроком нашої команди буде підготовка конкурсної заявки на встановлення в місті «Smart-дерева» на сонячних батареях. Пологи – за інноваційне майбутнє!Четвер, 26 Липня 2018 09:01 | Переглядів: 149