Офіційний сайт Пологівської міської ради

Новини

Вітаємо випускників із закінченням школи

Шановні школярі, вчителі, випускники! Від щирого серця вітаю вас зі Святом останнього дзвоника.

Для вас, дорогі випускники, цей шкільний дзвоник справді останній. Його мальовничий передзвін виряджає вас у самостійну життєву дорогу. Я твердо вірю, що вам не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо крокуватимете до обраної цілі і зможете взяти на себе відповідальність за власну долю та долю нашої країни. Пам’ятайте, ваші успіхи стануть найвищою винагородою учителям та рідним людям, які вкладали у вас усю свою любов, доброту, щедрість своїх сердець.

Сьогодні маємо нагоду низько вклонитися вчителям, які не тільки озброюють учнів знаннями, а й формують їх духовно й фізично, прищеплюють життєві принципи, допомагають виробити характер. Ви є тими, хто творить майбутнє України, бо від вихованості й навченості сьогоднішніх учнів залежить те, якою буде наша держава у близькому і далекому майбутньому.

По-особливому урочистий цей день і для ваших батьків, дідусів і бабусь. Разом із вами вони пройшли роки вашого шкільного життя. Вони раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку.

Бажаю всім віри і впевненості у завтрашньому дні. Зичу добра й благополуччя, міцного здоров’я і миру у вашому домі.

Міський голова
Ю.А.Коноваленко,
сільські головиЧетвер, 24 Травня 2018 18:06 | Переглядів: 143