Офіційний сайт Пологівської міської ради

Новини

Пологи-місто мрії

Під час проведення заходів, присвячених Дням енергії, малеча прикрасила центральну площу нашого міста своїми різнокольоровими малюнками.

На святі панувала дружня атмосфера, спільна ідея об’єднала наш майданчик. Юні художники знайомилися з новими друзями, висловлювали своє бачення та розуміння теми. Енергія і запал просто вирували.

Усі роботи виявилися різноплановими, яскравими, несподіваними, це був справжній феєрверк дитячої фантазії. В своїх малюнках діти намагалися відобразити своє бачення того, як можна використовувати енергію сонця, води та вітру в побуті, а також як зменшити споживання енергії в родині, місті та в країні в цілому.

Винагородою для малих художників були повітряні кульки, розмальовки, солодощі.

В рамках Днів сталої енергії в місті Пологи в дошкільних навчальних закладах міста пройшли тематичні заняття: бесіди з дітьми «Для чого людям потрібна електроенергія?», «Чи можна обійтися без неї», «Звідки приходить тепло, світло, вода», ігрові тренінги з вихованцями: «Де живе Електрика», «Закрути тугіше кран, щоб не витік океан», «Тепло береже здоров’я», спортивно – розважальна економічна вікторина «Юні енергоменеджери», дослідницькі заняття «Економимо електрику». Діти переглянули мультфільми «Добре світло», «Фіксіки-Електроенергія», «Фіксіки-поради. Як берегти електроенергію», «Енергію потрібно економити», «Робокар Полі-Пригоди друзів-Як врятуватись від темряви».

Проведено консультації для батьків «Екологічне виховання дітей в сім’ї», «Виховання любові до природи».

Серед вихованців закладів дошкільної освіти міста Пологи проведено конкурс дитячого малюнку «Чиста енергія. Чисте життя!». Кращі роботи будуть відзначені подарунками на закритті Днів сталої енергії в місті Пологи, яке відбудеться 18 травня 2018 року о 10.00 год. в розважальному центрі «Юність».Середа, 16 Травня 2018 17:02 | Переглядів: 199