Офіційний сайт Пологівської міської ради

Новини

10 травня відбулося засідання «круглого столу» щодо утворення Пологівської міської об’єднаної територіальної громади

У роботі «круглого столу» взяли участь керівники міста, району, сільських громад, що увійшли до Пологівської міської ОТГ, керівники структурних підрозділів міської ради та райдержадміністрації, керівники бюджетних закладів та установ освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

На порядку денному засідання «круглого столу» стояли питання:
1. Про підготовку дій (заходів) з реорганізації органів місцевого самоврядування територіальних громад Пологівської міської ради, Інженерненської, Басанської, Семенівської сільських рад у Пологівську міську об’єднану територіальну громаду.
2. Про проведення загальноміського заходу «Дні сталої енергії в місті Пологи».

По першому питанню обговорили покроковий алгоритм дій (заходів), які необхідно вчинити радам, що увійшли до Пологівської міської ОТГ, у період очікування призначення перших виборів у громаду.

По другому питанню присутніх запросили взяти учать узагальноміському заході «Дні сталої енергії в місті Пологи», який міська рада проводить 15-18 травня з метою підвищення суспільного усвідомлення проблем ефективності споживання енергії, використання поновлюваних джерел енергії і зв’язків між енергоспоживанням та зміною клімату.Неділя, 13 Травня 2018 11:47 | Переглядів: 190