Офіційний сайт Пологівської міської ради

Новини

Відбулося чергове засідання організаційного комітету з питань проведення загальноміського заходу Дні сталої енергії в місті Пологи

Що? Де? Коли?
Відбулося чергове засідання організаційного комітету з питань проведення загальноміського заходу Дні сталої енергії в місті Пологи

Початок травня для організаційного комітету з підготовки та проведення загальноміського заходу «Дні сталої енергії в місті Пологи» видався напруженим. 3 травня в Пологівській міській раді відбулося чергове засідання Організаційного комітету, на якому крім членів оргкомітету були присутні директори шкіл міста Пологи, завідуючі дошкільних навчальних закладів, представник Пологіського відділу поліції та директор комунального некомерційного підприємства «Благоустрій-Пологи» Пологівської міської ради.

Присутні обговорювали заплановані заходи, час початку відкриття та проведення урочистостей, присвячених Дням енергії. Члени Оргкомітету доповіли про вже проведену роботу. Не залишився без уваги маршрут велопробігу, який буде проведено 15 травня та пролягатиме від центральної площі міста ► Школа №4 ► вул. Героя України Сацького В.А. ► вул. Державна ► вул. І.Чеберка ► пров. Станційний ► Привокзальна площа ► Школа №4 ► Центральна площа. Тож запрошуємо всіх бажаючих долучитися до велопробігу «Енергія руху» та проїхатися вулицями міста в підтримку акції стосовно бережливого використання енергоресурсів.

Цього ж дня на центральній площі міста охочі зможуть відвідати виставку енергоефективного обладнання, отримати консультації з питань державної підтримки енергозбереження - програма «теплих» кредитів.

Наприкінці тижня, у п’ятницю, 18 травня, в розважальному центрі «Юність» бажаючі зможуть приєднатися до перегляду документального фільму «Шість градусів, які можуть змінити світ», під час перегляду якого дізнаємося, що може відбутися при підвищенні температури по всій планеті.

Не залишаться осторонь і наші діти, для них запланована низка заходів. Серед учнів шкіл міста буде проведено конкурс з написання твору на тему: «Майбутнє України, як енергоефективної держави», в закладах дошкільної освіти для малечі заплановано проведення конкурсу дитячого малюнку «Чиста енергія. Чисте життя!». Про проведення яких буде оголошено 15 травня 2018 року на урочистому відкритті Днів енергії.

16 травня об 11.00 год. всіх бажаючих дітей та їх батьків запрошуємо на центральну площу міста прийняти участь у конкурсі малюнків на асфальті «Пологи – місто мрії».

В рамках Днів сталої енергії 17 травня для школярів буде проведено ознайомчу екскурсію на твердопаливну котельню ТОВ «БІО-АГРО», яка розташована на території КУ "Пологівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступанів №4", а також футбольний матч в рамках пропаганди здорового способу життя та популяризації відновлювальних джерел енергії.

Не менш цікавим та вражаючим планується проведення фото конкурсу «Природа в об’єктиві». Бажаючих представити свої фотороботи, просимо надавати їх до 16 травня 2018 року в кабінет №9 Пологівської міської ради у форматі А4 із зазначенням ПІБ та контактного телефону.

Малюнки та фотороботи 18 травня будуть розміщені на виставкових стендах в розважальному центрі «Юність», з якими зможуть ознайомитися всі бажаючі.

Визначено пункти прийому використаних батарейок «Пологи за чисте довкілля!», які будуть розташовані протягом 15-18 травня 2018 року в Пологівській міській раді та школах міста.

Запрошуємо жителів та гостей міста прийняти активну участь у конкурсах, відвідати виставки, долучитись до велопробігу, присвяченого Дням енергії. Чекаємо Вас!

За більш детальною інформацією з питань проведення загальноміського заходу Дні сталої енергії в місті Пологи Ви можете звернутися за тел. (06165) 2-20-76, або надіслати листа на e-mail: mail@mradapology.gov.ua або на energy.pology@gmail.com.

 Програма заходів.docx

субота, 05 Травня 2018 09:57 | Переглядів: 151