Офіційний сайт Пологівської міської ради

Новини

Нові підходи в роботі з дітьми в дошкільних закладах міста

Протягом березня в дошкільних закладах міста пройшли цікаві заходи спрямовані на розвиток знань та умінь дітей, патріотичне виховання, розвиток фізичних якостей малюків, підвищення кваліфікації педагогів.

Так в дошкільному закладі «Сонечко» вихователь- методист Кожухарь О.В. провела для вихованців груп 5-го та 6-го року життя виховну годину на тему: «Ми тебе не забули, Тарасе!» (з використанням мультімедійного комплексу), метою якої було розширення знань дітей про видатного українського поета і художника Тараса Григоровича Шевченка. Педагог познайомила дошкільників з його поетичними творами, вчила вихованців розуміти їх зміст. Адже тільки на основі таких творів можна виховати у дітей любов до рідного слова, сформувати почуття гордості за славетних людей нашої Батьківщини.

Шевченківські твори мають велику духовну силу і є невичерпаним джерелом у вихованні патріотів України. Щороку, в березні, в дошкільному закладі «Лисичка» проводяться шевченківські дні. І цього разу музичний керівник Ковтун М.В. та вихователь Безверха І.М. провели цікаве свято «Ти завжди з нами, Тарасе!», метою якого було виховання у дітей любові до рідної мови, ознайомлення з особистістю та творчістю Кобзаря, майстра графіки та живопису, геніального українського поета.

Цікаво, азартно та весело пройшло фізкультурно-сюжетне заняття "За скарбами в джунглі" у групі "Квіточка" дошкільного закладу «Сонечко». Інструктор з фізичного виховання Овчарова А.С. провела його з використанням квест-технології.

«Наш девіз завжди такий, більше діла – менше слів» - саме під таким девізом пройшло спортивне свято в садочку «Буратіно», яке провела інструктор з фізкультури Шпота О.П.. Вихованці старших груп виконували складні завдання естафет, змагалися у швидкості та спритності. Батьки відчували гордість за успіхи своїх малюків, за їх уміння чітко, ритмічно та синхронно виконувати вправи. Завдяки музичному керівнику Ткачовій Т.О., яка вдало підібрала сучасний музичний репертуар, креативно підійшла до створення хореографічних постановок, діти та гості свята отримали масу задоволення.

Дитячий садок «Віночок» є опорним для дошкільних закладів району з питань фізичного виховання дітей. «Спортивний парад», з використанням нетрадиційних оздоровчих технологій: фітбол-аеробіка, стретчинг, степ-аеробіка, система вправ пілатес, продемонстрували педагогам району, батькам та гостям свята малюки дошкільного закладу разом зі своїм інструктором з фізичного виховання Вукович О.В.. Такі вправи розвивають у дітей фізичні якості, творчі здібності, виховують впевненість у своїх силах, самостійність, колективізм.

Математика – це потужний фактор інтелектуального розвитку дитини, формування її пізнавальних і творчих здібностей. Найголовніше завдання вихователя – це прищепити дитині інтерес до пізнання. У садочку №3 "Віночок" пройшло чергове засідання творчої групи з питаннь: «Формування математичної та сенсорно-пізнавальної компетенції дітей засобами передових педагогічних технологій». Молоді та креативні педагоги садочка, учасники творчої групи Тимченко І.О. та Дуднікова Л.Ю. поділилися з колегами своїми доробками: провели майстер-клас з даної теми, ознайомили присутніх з «ейдетикою для малюків Ольги Пащенко».

П'ятниця, 30 Березня 2018 14:20 | Переглядів: 163