Офіційний сайт Пологівської міської ради

Новини

Як 8 Березня в дошкільних закладах міста відзначали

З приходом весни у дошкільні навчальні заклади міста завітало і чарівне свято, присвячене весні, мамам, бабусям...

Найтепліші слова привітань своїм рідним матусям і бабусям присвятили вихованці дитячого садочку «Теремок». Діти співали зворушливі пісні, виконували таночки, а по закінченню свята привітали рідних подарунками, які виготовили власними руками.

В дитячому садочку «Теремок» талановиті не тільки діти, а і їх матусі. У дітей старшої групи садочка свято пройшло незвично, у формі конкурсу для матусь «Міс мама».

Яскраво, емоційно і весело пройшли святкові ранки в дошкільному закладі «Буратіно». Любих мам, сестричок та бабусь зі святом привітали маленькі вихованці закладу.

Своїх мам, бабусь, сестричок, дівчаток привітали зі святом джентльмени з дитячого садочка «Віночок» і як справжні чоловіки, хлопчики зізналися в теплих почуттях чарівним пані. Розмірковуючи, який найкращий подарунок зробити мамам, дійшли до висновку, що найкращим подарунком них будуть щира любов та палаючі серця.

Свято 8 Березня в дошкільному закладі «Сонечко» пройшли у теплій, душевній атмосфері і залишили у пам'яті приємні спогади. Вихованці закладу разом зі своїми педагогами привітали мам найніжнішими словами вдячності. Матусі також подарували гостям пісні та запальний таночок, а тата показали свої вміння поратися із домашніми справами, коли мами немає вдома.

З 5 по 7 березня в дошкільному закладі «Лисичка» відбулися свята присвячені приходу весни та любим матусям. Малюки дошкільного закладу залюбки виконували для мам та бабусь запальні таночки, водили хороводи, співали веселі пісні.

Тематика свят у садочку «Лисичка» була різноманітною: «В гості завітала Весна», «Подарунок для мами», «Наші мами найкращі», «Як козаки наречених шукали», та інші. Свої таланти під час свят продемонстрували всі, від юних вихованців, до їх мам і татусів.

Кожній мамі дошкільного закладу «Казка» цього дня надзвичайно приємно було почути вітання від маленьких синочка чи донечки, а тим паче – отримати від них подарунки. Діти вітали своїх мам піснями, танцями, сценками, грали з ними в ігри, а на згадку про свято дарували оригінальні листівки зроблені власноруч.

П'ятниця, 16 Березня 2018 14:09 | Переглядів: 303