Офіційний сайт Пологівської міської ради

Новини

Відбувся практичний семінар «Модернізація системи теплозабезпечення та підвищення енергоефективності міст»

1 лютого в місті Токмаку Запорізької області відбувся практичний семінар «Модернізація системи теплозабезпечення та підвищення енергоефективності міст», участь в якому прийняли і представники Пологівської міської ради.

Організаторами та партнерами заходу виступили: Всеукраїнська громадська організація «Клуб мерів», Токмацька міська рада, Компанія «ДІМОЛ», ТОВ «Ледлайф», ТОВ "Токмак Солар Енерджи", ТОВ "ДЕТЕК ЕНЕРГО" за підтримки Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України і Запорізької обласної державної адміністрації.

Захід відвідали більше 40 учасників з усієї Запорізької області - мери міст, голови ОТГ, керівники профільних управлінь та інші. Географічно на заході були присутні представники Запоріжжя, Енергодару, Мелітополя, Бердянська, Приморська, Поліг, Молочанська, Оріхова, Широкого, Комиш-Зорі, Великобілозерки, Василівки, Чернігівки, Біленьківки, Комишуваська ОТГ та багато інших.

Метою проведення семінару стало ознайомлення керівників міст з механізмами модернізації централізованої системи опалення, або переходу на децентралізовану систему. Окрім того, учасниками семінару обговорено черговість дій і джерела фінансування, та представлено партнерів, які мають досвід і можливості реалізації конкретних проектів.Більш докладно

П'ятниця, 09 Лютого 2018 14:18 | Переглядів: 244