Офіційний сайт Пологівської міської ради

Новини

Міський голова Коноваленко Ю.А. звітував перед громадою міста про результати роботи у 2017 році

31 січня 2018 року у розважальному центрі «Юність» відбулася перша зустріч міського голови Коноваленка Юрія Анатолійовича з мешканцями міста.

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міський голова прозвітував перед громадою про результати роботи у 2017 році, а саме: про виконання програм соціального-економічного розвитку міста міською радою, виконавчим комітетом, комунальними підприємствами та закладами.

На початку доповіді міський голова наголосив, що протягом року міська рада намагалася працювати максимально відкрито, інформуючи пологівців про усі свої наміри та ухвалені рішення.

Головним завданням, над яким працювала міська рада протягом року, — це забезпечення на належному рівні усіх сфер життєдіяльності міста, створення сприятливого середовища для праці, бізнесу, відпочинку і покращення добробуту громадян, підвищення рівня довіри до міської влади.

З метою впровадження нових підходів до управління містом особлива увага приділялася розвитку інструментів комунікацій та зворотного зв’язку між владою і громадою, в тому числі за рахунок впровадження інтернет-ресурсів.

Юрій Анатолійович доповів про доходи та видатки міської скарбниці, які знаходяться під всебічним контролем громади.

Цьому сприяють прозорість та публічність прийнятих міською радою рішень щодо обліку бюджетних коштів.

Підвищення стандартів якості благоустрою міста, комфорту та безпеки громадян – головні пріоритети у роботі міського голови. Це такі питання як:
- покращення якості послуг з перевезення пасажирів по місту;
- розбудова системи охорони громадського порядку (продовжується впровадження мережі відеоспостереження по місту);
- встановлення дитячих майданчиків по місту;
- облаштування паркової зони відпочинку «Бублик» освітленням;
- реконструкція центральної алеї по вул.Єдності;
- озеленення території міста (висаджено більше 250 дерев і кущів);
- реконструкція дренажного колектору паркової зони в заплаві р.Конка.

Особлива увага приділяється питанням розвитку фізичної культури та спорту. Так у минулому році міська влада активно підтримувала спортсменів, які займаються футболом, боксом та тенісом. За рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у співфінансуванні з міським бюджетом реалізовано інвестиційний проект щодо реконструкції адміністративно-побутової будівлі та футбольного поля стадіону «Локомотив». Протягом І півріччя 2018 року планується виконання робіт з облаштування штучного покриття футбольного поля.

Основний акцент у своїй роботі щодо відновлення міської інфраструктури міська рада робить на капітальний ремонт автодоріг та пішохідних доріжок, на реконструкцію та розвиток комунального майнового комплексу з надання послуг з водопостачання та водовідведення.

Міський голова проінформував присутніх про виконання соціальних програм «Обдарована молодь», «Ветеран», «Турбота», про роботу зі зверненнями громадян, про регулювання земельних відносин, про реалізацію заходів щодо енергозбереження та енергоефективності, про проведення територіальної реформи тощо. Розповів про комунальні заклади культури та дошкільної освіти, робота в яких проводиться на високому рівні.

Наприкінці зустрічі Юрій Анатолійович відповів на питання пологівців та зазначив, що створення сприятливих умов для проживання мешканців, забезпечення безперебійної роботи комунальних служб, відновлення міської інфраструктури, розвиток дошкільної освіти, культури, спорту, підтримка учасників АТО та їхніх сімей, соціальна допомога мешканцям, які опинилися у складних життєвих обставинах, залучення позабюджетних коштів на реалізацію проектів і надалі залишатимуться пріоритетами діяльності міського голови і Пологівської міської ради.

(фотоматеріал газети «Пологівські вісті» http://polvisti.com)П'ятниця, 02 Лютого 2018 09:25 | Переглядів: 284