Офіційний сайт Пологівської міської ради

Новини

Зимові розваги в дошкільних закладах міста

Життя дітей в дитячому садку - це не тільки будні, але і веселі свята. Кожен день педагоги дошкільних закладів міста намагаються зробити перебування дітей в закладах яскравим і незабутнім.

Зимові розваги дошкільнят міста розпочалися з новорічних ранків. Малюки дитячого садочка «Теремок» співали пісні біля ялинки, танцювали запальні таночки.

 
 

В гості до вихованців «Сонечка» завітали новорічні персонажі: Мальвіна і Буратіно, Принцеси і Королі, Ляльки і Солдатики, а ще Золоті Рибки, Зірочки, Феї, Снігова Королева, Баба Яга та інші. Діти отримали неймовірне задоволення від участі у святах, а батьки були в захваті від побаченого.

 

 

 

 

 

 

Як гарно, що в Новий рік зимова казка не закінчується. До самого Водохреща крокують землею зимові святки. Щедрий вечір, Різдво, Маланки та Василя, весела коляда. Вихователі та музичний керівник дошкільного закладу «Лисичка» організували і провели по-справжньому добре, цікаве і захоплююче різдвяне свято. На святі дошкільнята ще раз мали змогу не тільки доторкнутися до народних традицій, а й отримати пізнавальну інформацію про свята: народні ігри, пісні та забави, щедрівки, колядки, водіння кози тощо. Вихованці закладу брали активну участь у підготовці свята і разом з педагогами відтворили атмосферу справжніх зимових релігійних свят. Все це справило незабутнє враження на дітей. А ще, звісно, солодощі, які отримали діти за гучне колядування.

 
 

В дитячому садочку «Віночок» порадували малечу показом лялькової вистави «Різдвяна рукавичка», з неординарним сюжетом. Щирі посмішки та сяючі очі дітлахів говорили самі за себе – малеча була в захваті від казки.

 
 

У «Віночку» також провели розвагу «Прощання з ялинкою». Малюки танцювали, співали пісні, водили хороводи біля красуні ялинки, разом зі Сніговиком грали в зимові ігри та прощалися з ялинкою до наступного року.

 
 

Однієї чудової зимової ночі на небі засяяла чарівна яскрава зірка. Вона сповістила, що на землі народився Син Божий – Ісус Христос, який врятує світ від зла, подарує всім людям радість, любов та надію. Щороку в дитячому садочку «Казка» святкують Різдво Христове. Ось який вертеп розіграли в дитячому садку « Казка».

 
 

Зимовий день може бути різним – похмурим чи сонячним , сніжно- білим чи похмуро – сірим , святковим чи буденним. І це чудово! Адже кожен день несе щось нове і цікаве. Проте помічають такі особливості зимових днів не всі, а лише ті, хто не лінується одягнутися й вийти на пізнавальну зимову прогулянку . Насамперед це невгамовні та допитливі діти старших груп дитячого садка «Казка». Тож ходімо разом з ними до стадіону «Локомотив».

 

 
 

Театр захоплює, розвиває. Театралізоване дійство « Солом’яний бичок», показане вихованцями старшої групи дитячого садка « Казка», вразило маленьких глядачів закладу.

 
 

 П'ятниця, 26 Січня 2018 14:47 | Переглядів: 676