Офіційний сайт Пологівської міської ради

Новини

Нарада з перевізниками

11 січня в міській раді відбулась нарада за участю фізичних осіб-підприємців, які здійснюють перевезення пасажирів на маршрутах загального користування в місті Пологи.

На порядку денному обговорено питання організації пасажирських перевезень на території міста Пологи, зокрема: дотримання водіями затверджених графіків руху, згідно паспортів маршрутів; забезпечення послугами з перевезення пасажирів у вихідні та святкові дні, слідкуванні за санітарним та технічним станом пасажирських транспортних засобів; етикою поведінки водіїв; відшкодування витрат перевізникам від перевезення пільгових категорій населення.

Також з боку перевізників піднімалось також питання щодо підвищення вартості проїзду. Однак це питання вирішили відкласти до надання перевізниками обґрунтованих розрахунків.

В результаті перемовин перевізники пообіцяли посилити контроль за дотриманням водіями затверджених графіків руху та умов договорів на перевезення пасажирів, а міська рада в свою чергу зобов’язалась своєчасно проводити компенсації 50% вартості за проїзд пільгової категорії населення на території міста Пологи.

 Вівторок, 16 Січня 2018 10:01 | Переглядів: 194