Офіційний сайт Пологівської міської ради

Новини

Нарада міського голови з керівниками дошкільних закладів міста та КЗ «ПЦКД «Гірник»

10 січня 2018 року відбулась розширена виробнича нарада міського голови з керівниками дошкільних навчальних закладів та комунального закладу «Пологівський центр культури та дозвілля «Гірник». Розглядались питання впровадження енергоефективних заходів та Бюджет дошкільних закладів на 2018 рік.

Спеціалістами відділу енергоменеджменту та енергоефективності проведено порівняльний аналіз споживання енергетичних ресурсів (електроенергії, газу, тепла, води) комунальними установами та стан використання коштів на оплату харчування дітей в дошкільних закладах міста.

Шляхом реалізації енергоефективної політики порівняно з минулим роком на 5,8% зменшилось споживання енергоносіїв.

Найбільше витрачання теплої енергії на одну дитину спостерігається в дошкільному закладі «Сонечко», тому в порівнянні з іншими установами даний заклад в першу чергу потребує утеплення.

У звітному періоді дещо збільшилось споживання води, у зв’язку з придбанням та встановленням дошкільними закладами бойлерів.

Враховуючи вимоги Плану заходів із впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 р. № 732-р, з метою здійснення щоденного аналізу витрачання енергоносіїв та своєчасного реагування на значні відхилення від встановлених лімітів, запроваджено автоматизовану систему енергомоніторингу в комунальних закладах Пологівської міської ради.

Одним із практичних кроків в напрямку енергозбереження стала заміна ламп на енергозберігаючі, так загальна кількість замінених ламп станом на 01.01.2018 року становить 479 шт., запланована кількість заміни ламп у 2018 році – 489 шт., або 88% від загальної кількості ламп, які підлягають заміні.

Станом на 01.01.2018 року списочний склад дітей становить 872 дитини. На жаль, у зв’язку з карантинами, економією батьками коштів та інших причин середній відсоток відвідування дітьми дошкільних закладів складає 58,4 %. В минулому році найкраще відвідування дітей було в дошкільних закладах «Сонечко» - 65,98 % та «Лисичка» - 64%.

З міського бюджету в 2017 році на харчування дітей виділено 918 тис.грн.

Порівняно з минулим роком в 2018 збільшилась кількість пільговиків (дітей звільнених від плати за харчування). Так, на сьогодні, 31 дитина учасників АТО, 43 дитини - малозабезпечених сімей, 4 дитини - сироти та позбавлені батьківського піклування та 1 дитина - інвалід на 100% звільнені від плати за харчування, а також 53 дитини з багатодітних сімей звільнені на 50% від плати за харчування в дошкільних закладах міста.

В планах міської ради на наступний рік (при наявності коштів) ремонт та заміна огорожі в дошкільних закладах «Сонечко» та «Лисичка», ремонт даху в дошкільному закладі «Казка», заміна вікон на енергозберігаючі в ДНЗ «Теремок», ремонт асфальтного покриття в садочках «Сонечко», «Лисичка», «Казка», придбання тіньових навісів для більшості дошкільних закладів та інше.

 

Вівторок, 16 Січня 2018 09:39 | Переглядів: 179