Офіційний сайт Пологівської міської ради

Новини

У міській раді відбулась пряма телефонна лінія

У понеділок, 15 січня 2018 року, з 8:00 до 09:00 години міський голова Юрій Анатолійович Коноваленко провів особистий прийом громадян по телефону.

Всього до міського голови звернулося 8 мешканців міста. Людей насамперед хвилюють соціальні питання, питання житлово-комунального господарства, транспорту тощо.

Усім, хто зателефонував до міської ради, надано допомогу у вирішенні порушених проблем.

На питання щодо отримання державної субсидії на придбання твердого палива, будівництва «карманів» на зупинках громадського транспорту по вул.Магістральній, надання матеріальної підтримки у зв’язку із скрутними життєвими обставинами надано консультації та роз’яснення.

По питаннях відновлення вуличного освітлення, заміни аварійної електроопори, відновлення дорожнього покриття, надання допомоги у вирішенні питання спилювання аварійного дерева, міським головою надано доручення відповідним службам для реагування.

Мешканка «червоного виселку» подякувала Юрію Анатолійовичу за матеріальну підтримку у минулому році, а також за покращення життєдіяльності та благоустрою містаПонеділок, 15 Січня 2018 16:05 | Переглядів: 153