Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Листопад 2020 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24  
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

На розгляді

Повідомлення Про оприлюднення проекту містобудівної документації «Генеральний план та план зонування з розширенням меж міста Пологи Пологівського району Запорізької області» зі звітом про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення

Про оприлюднення проекту містобудівної документації «Генеральний план та план зонування з розширенням меж міста Пологи Пологівського району Запорізької області» зі звітом про стратегічну екологічну оцінку даного проекту, який пройшов громадське обговорення та рекомендований до затвердження згідно протоколу засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури Запорізької обласної державної адміністрації від 24.01.2020 №2/20.

          1. Замовник та виконавець

  Замовником проекту містобудівної документації є Пологівська міська рада Запорізької області (вул. Єдності, 24, м. Пологи, Запорізька область, 70600), тел. (06165) 2-23-30, e-mail: mail@mradapology.gov.ua.

  Виконавець – ФОП Лукашева О.А. ( м. Запоріжжя).

          2. Вид та основні цілі ДДП (документу державного планування)

  Генеральний план та план зонування з розширенням меж міста Пологи, Пологівського району, Запорізької області розробляється на підставі рішення Пологівської міської ради №413 від 21.12.2018 р. «Про затвердження Програми "Розроблення Генерального плану та плану зонування з розширенням меж міста Пологи Пологівського району Запорізької області».

При розроблені генерального плану враховуються Схема планування території Запорізької області, генеральний план м. Пологи, Пологівського району, Запорізької області 1976 р, розроблений Українським державним інститутом проектування міст «ГИПРОГРАД», інформація земельного кадастру, лист Запорізької державної адміністрації про визначення та врахування державних та регіональних інтересів під час розроблення генерального плану м. Пологи від 26.04.2019 № 03335/08-27.

          3. Те, якою мірою документ державного планування визначає умови для реалізації видів діяльності або об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля (у тому числі щодо визначення місцезнаходження, розміру, потужності або розміщення ресурсів)

Проект містобудівної документації Генеральний план після розгляду та затвердження у встановленому порядку має бути основним керівним документом, який визначає території громадських центрів,  об’єктів соціального обслуговування, житлових кварталів, рекреації , виробничої ,  комунальної зонита подальших стадій проектування, реконструкції та будівництва об’єктів, інженерних мереж і споруд, благоустрою території. На схемах  існуючих та проектних обмежень, що входять до складу графічної частини генерального плану,вказані санітарно-захисні, охоронні зони, зони охорони та інші обмеження за вимогами охорони здоров’я та захисту життя, природоохоронними вимогами, визначеними санітарно-гігієнічними нормами та природоохоронним законодавством.

У складі містобудівної документації звітом про стратегічну екологічну оцінку є розділ «Охорона навколишнього  природного середовища», який містить пропозиції щодо охорони навколишнього природного середовища, подолання та запобігання впливу проявів негативних природно-техногенних факторів для поліпшення життєвого середовища. В зазначеному розділі генерального плану у відповідності до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» визначається перелік існуючих та запланованих об’єктів, які можуть бути віднесені до категорій видів планової діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля та підлягають оцінці впливу на довкілля.

      4. Ймовірні наслідки

а) для довкілля, у тому числі для здоров’я населення – відсутні;

б) для територій з природоохоронним статусом – відсутні;

в) транскордонні наслідки для довкілля, у тому числі для здоров’я населення – відсутні.

        5. Виправдані альтернативи, які необхідно розглянути, у тому числі якщо документ державного планування не буде затверджено

        Альтернатива відсутня. Погоджений та затверджений генеральний план та план зонування є базовими документами для розроблення інших містобудівних та проектних матеріалів, галузевих та соціальних програм. Відсутність затвердженого генерального плану та плану зонування унеможливлює процедуру визначення функціонального призначення конкретної території населеного пункту для можливості надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок, дозволів на проектування та будівництво інженерних мереж та споруд.

          6. Дослідження, які необхідно провести, методи і критерії, що використовуватимуться під час стратегічної екологічної оцінки

    Перевірка матеріалів Генерального плану, розділу «Охорона навколишнього природного середовища», на відповідність діючим нормативно-правовим документам у цій галузі;

          7. Заходи, які передбачається розглянути для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання документа державного планування.

          В цілому розроблений у відповідності до державних будівельних норм, санітарних норм і правил проект містобудівної документації не матиме негативних наслідків виконання документа державного планування.

          8. Пропозиції щодо структури та змісту звіту про стратегічну екологічну оцінку

          Розділ "Охорона навколишнього природного середовища" у містобудівній документації виконати відповідно до вимог частини другої ст. 11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

          9. Орган, де розміщено проект містобудівної документації

  Проект містобудівної документації: «Розроблення Генерального плану та плану зонування з розширенням меж міста Пологи Пологівського району Запорізької області» зі звітом про стратегічну екологічну оцінку даного проекту, який пройшов громадське обговорення та рекомендований до затвердження згідно протоколу засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури Запорізької обласної державної адміністрації від 24.01.2020 №2/20розміщено на офіційному сайті Пологівської міської ради e-mail: mail@mradapology.gov.ua

Карти, схеми, протоколи

Переглядів: 355