Офіційний сайт Пологівської міської ради

Пошук

Розділи

Електронні сервіси

Мери за економічне зростання

Розпорядженням міського голови від 07 квітня 2020 року № 84 було вирішено долучитися до Ініціативи Європейського Союзу "Мери за економічне зростання", підписати угоду про членство та здійснити ряд заходів для забезпечення сталого економічного розвитку громади. Першочерговим завданням була розробка у співпраці з приватним сектором та громадянським суспільством Плану місцевого економічного розвитку Пологівської міської ОТГ на період 2021-2022 роки. Це перша спроба громади, підійти до планування економічного розвитку по нових сучасних методиках, створення партнерства із приватним сектором, втілення спільних проєктів. План готувався в стислі терміни відповідною робочою групою.

Відповідно до поставлених цілей протягом 2 років планується впровадження 15 проєктів, що відповідають основним цілям економічного розвитку громад та які були включені до Стратегії розвитку Пологівської міської ОТГ.

Після експертної оцінки координаторів ініціативи «Мери за економічне зростання» в Україні «Плану місцевого економічного розвитку Пологівської ОТГ», був схвалений експертами Світового банку, які вважають, що план відповідає принципам Ініціативи.

16.10.2020 на сесії міської ради прийнято рішення "Про затвердження Плану місцевого економічного розвитку Пологівської міської об’єднаної територіальної громади".

Попереду залишається покрокова реалізація заходів.

Сайт ініціативи https://www.m4eg.eu/uk/Про затвердження Плану місцевого економічного розвитку

ПЛАН МІСЦЕВОГО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

LOCAL ECONOMIC DEVELOPMENT PLAN

Розпорядження.doc

До уваги громадян

Виджет
закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]